Vinařství Bukovský

Víno je vášeň, milujeme víno...Vína v naší nabídce"Dle naší filozofie je víno nápojem, ve kterém se odráží přístup a péče, kterou vinař do vína dal. Proto si zakládáme na opravdu osobním přístupu ke každé bobulce vína.

Podívejte se, jak se vytváří kvalitní víno a ochutnejte jeho svůdnou chuť... "
Vinařský podnik rodiny Bukovských z Kobylí na Moravě se zabývá produkcí révových sazenic a výrobou vína z vlastních vinic, vybudovaných na základě klonové selekce, vybraného révového genofondu. Půdně klimatické podmínky spolu s geologickou rázovitostí regionu "Modrých hor" v centru velkopavlovické vinařské oblasti vytvářejí specifikum místního teritoria, a vtiskují této lokalitě a vínům zde produkovaným, punc výjimečné přitažlivosti. Snažíme se, aby naše víno bylo výjimečné.

 

O vinařství

Vinařství Bukovský je přímým pokračovatelem rodinné firmy, založené roku 1991. V návaznosti na generační vinařskou tradici, Vinařství Bukovský pokračuje v kontinuitě zpracovávání hroznů a výroby vína v historicky zajímavém objektu kobylské "Vinopy". Dozrávání vína a jeho školení probíhá v optimálních podmínkách daných stabilní teplotou a vzdušnou vlhkostí zdejších prostorných podzemních sklepů, podléhajících v současnosti postupné rekonstrukci.
Naše vinařství se hlásí k projektu Modré hory, jehož je součástí, a pro který zaštiťuje odrůdový genofond v rámci svého udržovacího pěstitelského programu.
Modré hory
Projekt zaštítěný občanským sdružením Forum Moravium, navazuje na více než osm století pěstování révy vinné v katastrech obcí Bořetice, Kobylí, Němčičky, Velké Pavlovice a Vrbice, v samotném jádru Velkopavlovické vinařské oblasti, kde ve vybraných tratích nabývají zvláště tradiční modré odrůdy výjimečného a nezaměnitelného charakteru.


Partneři

  Vinařství Bukovský      Vinařství Zbyněk Osička   Vinařství Vašíček        Vinařství Herzánovi Rodinné vinařství Kašík Izolstav s.r.o.Spodní prádlo Hobi Sembo - diamantové a pilové kotouče

© 2010 Vinocz.eu
Tvorba internetových prezentací webyvysocina.cz

TOPlist