Vinařství Herzánovi

Vína v naší nabídce

 

 

Vinařství Herzánovi se nachází ve vinařské obci Kobylí, která je bohatá na ovoce, hrozny, víno, tradice a folklór. Kobylí je obec začleněná do mikroregionu Modré hory. Firma byla založena v roce 1993. Obhospodařujeme 3,5 ha vlastních vinic, které chceme rozšířit na 6 ha. Sudová vína vyrábíme od smluvních dodavatelů, kteří nám pěstují hrozny na zakázku. Lahvové víno vyrábíme z vlastní produkce hroznů. Pěstujeme hrozny a vyrábíme vína vysledováním z přírody. Každá započatá práce musí být zahájena v pravý okamžik. Při době sběru a vinifikaci, vysoké nasazení lidí je úplnou samozřejmostí. Doba sběru u nás probíhá v druhé polovině října. Bílá vína vyrábíme metodou Surli, červená vína klasickým způsobem v otevřených kádích. Kvalita vína se odvíjí z kvality hroznů, což činí až 80 – 90%. Zůstatek je na sklepmistrovi. Jsme známi tím, že dokážeme vyrobit víno dle potřeby zákazníka. Vše naše vědění kolem vinařství je podepřeno zkušenostmi, láskou k přírodě a moderním myšlením.

Naše vína se vyznačují svěžími vůněmi květin a ovoce.

Při ležení v láhvi se tyto vůně mění pozvolna na terciární vůně, vždy s odrůdovým charakterem vína.

Pěstované odrůdy jsou Veltlínské zelené, Neuburské, Sylvánské zelené, Ryzlink vlašský, Rulandské bílé, Pálava, Rulandské šedé, Modrý Portugal, Dornfelder, Cabernet Moravia, Regent.


Partneři

  Vinařství Bukovský      Vinařství Zbyněk Osička   Vinařství Vašíček        Vinařství Herzánovi Rodinné vinařství Kašík Izolstav s.r.o.Spodní prádlo Hobi Sembo - diamantové a pilové kotouče

© 2010 Vinocz.eu
Tvorba internetových prezentací webyvysocina.cz

TOPlist