Vinařství Mokruša

Vína v naší nabídce

 

 

Naše rodinné vinařství se nachází v samotném srdci mutěnských vinných sklepů zvaných „Búdy“.
Zaměřujeme se na produkci limitovanýh partií přívlastkových vín exkluzivní kvality. Při výrobě využíváme tradičních a ověřených postupů jako jsou šetrné zpracování hroznů a minimalizace zásahů do vína,           které vhodně doplňujeme moderními technologickými prvky. Tím vznikají vína s nezaměnitelným charakterem.
Všechna vína jsou na etiketě označena logem našeho starého vinařského rodu, které  ukazuje na to, že réva se u nás  pěstuje  již několik generací a že víno je vždy připravováno s mimořádnou pečlivostí a láskou.
O kvalitě našich vín svědčí mimo úspěchů na výstavách vína také skutečnost, že naše vína byla v roce 2008 vybrána komisí evropských someliérů, aby se podávala v Bruselu při předsednictví Česka v Radě unie.

Produkovaná vína:

Ryzlink vlašský, Aurelius, Chardonnay, Rulandské šedé, Sauvignon, Tramín, Hibernal, Pálava,                 Cabernet Morávia Rosé, Modrý Portugal a Alibernet.

ViniceUž se nám to čistí


Partneři

  Vinařství Bukovský      Vinařství Zbyněk Osička   Vinařství Vašíček        Vinařství Herzánovi Rodinné vinařství Kašík Izolstav s.r.o.Spodní prádlo Hobi Sembo - diamantové a pilové kotouče

© 2010 Vinocz.eu
Tvorba internetových prezentací webyvysocina.cz

TOPlist