Vinařství Milan Vašíček

Vína v naší nabídce


Naše vinařství vzniklo na přelomu druhého tisíciletí, přesně v roce 2002 kdy jsme začali prvně vyrábět víno ve větším množství, předtím to byl pouze koníček nebo taková větší záliba.

Jsme malé rodinné vinařství, které obhospořaduje 3,5 ha vlastních vinic. Vyrábíme vysoce kvalitní přírodní přívlastková vína, ve kterých  klademe hlavní důraz na osobitost a jedinečnost našich vín.

Vlastní výroba hroznů se provádí v rámci integrované produkce s maximální šetrností k přírodě a výroba vín pak probíhá za využití nejmodernějších technologií, jakými jsou pneumatické lisování, řízené kvašení, používání vinifikátorů, jablečnomléčné fermentace, případně doškolování některých vín v dubových sudech.

O chod vinařství se stará celá naše rodina a každý v ní má určitou roli.

Součástí našeho vinařství je také penzion Nechorka, kde se můžou naši hosté ubytovat v příjemném prostředí přímo ve vinné vesničce zvané „Nechory“, odkud je možné se vydat do různých koutů naší oblasti, kde se nachází spousta památek a atraktivních míst.

 Naše vinice se nacházejí v místní lokalitě v Prušánkách a nedaleké obci Josefov.

Klademe velký důraz na správné obdělávání vinic, protože si myslíme že víno se dělá převážně ve vinohradě a je to jeden z nejdůležitějších faktorů pro výrobu našeho vína.Odrůdy které pěstujeme v našich vinicích jsou Muller Thurgau, Veltlínské zelené, Tramín červený, Rulandské šedé, Rulandské bílé, Sauvignon, Ryzlink vlašský a z červených odrůd jsou to Rulandské modré, Merlot, Cabernet moravia a Dornfelder.Partneři

  Vinařství Bukovský      Vinařství Zbyněk Osička   Vinařství Vašíček        Vinařství Herzánovi Rodinné vinařství Kašík Izolstav s.r.o.Spodní prádlo Hobi Sembo - diamantové a pilové kotouče

© 2010 Vinocz.eu
Tvorba internetových prezentací webyvysocina.cz

TOPlist